ARCHIV MINULÝCH ROČNÍKŮ

Archiv ročníků Dívky Šumavy 2006 - 2013 naleznete zde.

O soutěži Díka Šumavy

Myšlenka zrealizovat soutěž krásy vznikla v roce 2006 ve městě často zvaném brána Šumavy, v Klatovech, kde se také uskutečnil první ročník. Dnes má projekt Dívka Šumavy svoji tradici a každoročně se koná pod záštitou hejtmanů Plzeňského a Jihočeského kraje. Finálový galavečer putuje po městech obou krajů. V roce 2011 se poprvé otevřely brány Šumavy a rozšířilo pole působení na celý Plzeňský a Jihočeský kraj.

Soutěž je určena dívkám, které mají chuť soutěžit, zviditelnit svoji osobnost, své schopnosti a reprezentovat svůj kraj. Být součástí velké společenské události v regionu, nahlédnout do zákulisí příprav soutěže krásy, naučit se správné chůzi, společenskému vystupování, vyzkoušet si fotografování s profesionálním fotografem, získat mnoho nových zkušeností a rozhled, poznat nové lidi, setkat se známými osobnostmi, najít nové přátele, a v neposlední řadě také získat spoustu příjemných cen a dárků.

 

Hlavní partneři

Partner INTERIERY KOUPELEN Partner OKAL Partner PARKHOTELPartner PARKHOTEL
Partner PandoraPartner Plzensky kraj

Oficiální partneři

Partner Michalec Partner ŠkolaproženyPartner CrosscafePartner TN Company PlzeňPartner PilscoKooperativaPlzenska teplarenska

Mediální partneři

Partner TV fashion

© ČESKO - SLOVENSKÁ MISS
Vytvořeno ve studiu Eagle Vision