Aktuality > MISS se smyslem

MISS se smyslem

20.2.2015

Přichází inovovaný projekt, který si na jihozápadě Čech za 8 let svého působení získal velkou oblibu, popularitu a jistou tradici. S rokem 2015 obléká nový kabát v národních, červeno-modro-bílých barvách. Otevírá hranice regionu a dává příležitost všem Češkám, ale i Slovenkám bez jakéhokoliv jiného omezení vyjma věkové hranice 19 – 26 let. „Hledáme a celé roky se snažíme propagovat zdravou krásu, talent a osobnosti v podání příjemných, mladých slečen a dam, kterým nabízíme nové příležitosti. Neměříme centimetry, neomezujeme dívky v jejich stavu. Nově se tedy budou moci zapojit i případně vdané, či mladé maminky do 26 let“.

Dívka Šumavy se tedy otevírá světu a ponese nový název Česko-Slovenská MISS. Finálový galavečer se uskuteční kde jinde, než v Evropském hlavním městě kultury, v Plzni 3. října. Do finále povede ale ještě dlouhá cesta, která začne v březnu, kdy se dívky budou moci začít hlásit do soutěže. Patronkou a tváří projektu je pro letošní rok krásná maminka, modelka, Slovenka žijící v Čechách, MISS ANDREA VEREŠOVÁ, která bude spolu s Mírou Hejdou moderovat finálový galavečer. Celý projekt se koná pod křídly neziskové organizace Krása v srdci a charitativní poslání zůstává zachováno.

„Za celou naši historii jsme díky našim aktivitám přispěli částkou přes 500.000,- Kč na dobročinné účely a hodláme v tom aktivně pokračovat. Pro letošní rok jsme se dohodli na spolupráci s Dobrým skutkem. Jeho patronkou je rovněž maminka, moderátorka, modelka MISS ČR Lucie Křížková, s níž rovněž dlouhodobě spolupracujeme. Brzy zveřejníme příběh konkrétního klienta, kterému svými dary společně pomůžeme. Letos bude pravděpodobně vybrán klient, který potřebuje asistenčního psa. Výcvik psího asistenta je velmi nákladnou záležitostí a právě na tento budeme finance shromažďovat.

Po celou dobu trvání soutěže se na transparentním účtu budou shromažďovat prostředky od dobrovolných dárců. My budeme nejen podporovat povědomí o této možnosti, ale aktivně se zapojíme v první řadě tak, že přispějeme z každé částky, kterou od našich sponzorů získáme 1 % na tuto sbírku. Budeme se rovněž snažit aktivně zapojit finalistky a samozřejmě na závěru galavečera se bude dražit korunka vítězky. Dražbou se sbírka uzavře.

“Na dívky čeká zajímavý program, krásné ceny jako například vouchery na oblečení od Differentfashion.cz, šaty na míru šité od návrhářky Zuzany Lešák-Černé, pronájem luxusního automobilu, vouchery na profesionální bělení zubů nejmodernější technikou, luxusní kosmetika, šperky, originální korunky od Miloše Vetengla, vouchery na koučinkové programy Školy pro ženy – Lenky Černé, do luxusních restaurací a mnoho dalšího. Dívky stanou před fotoaparátem špičkového fotografa Ivana Mladenova s vizáží od týmu studia Design Block Plzeň. Již v rámci soutěže absolvují trénink a školení jak pracovat se svým potenciálem, prezentovat se na veřejnosti, jak si udržet vyrovnanost, bojovat s trémou, ale i o zdravém životním stylu. Dívky samozřejmě čeká pohybová průprava, tréninky tance, chůze, natáčení medailonků apod. Budeme provozovat vlastní internetový, TV kanál, tudíž budeme neustále, živě informovat o dění a aktualitách.

Důležité termíny:

 • Vyhlášení soutěže: 1.3.2015
 • Uzávěrka přihlášek: 30.3.2015
 • Casting – II. kolo Plzeň: 2.5.2015
 • Zahájení sbírky (Dobrý skutek): 2.5.2015
  • Číslo účtu sbírky: 209 355 8036/5500
  • Variabilní symbol: 1111
  • Poznámka: CS MISS
 • I. soustředění finalistek: 11. – 14.6.2015
 • Finálový galavečer: 3.10.2015

 

Hlavní partneři

Partner INTERIERY KOUPELEN Partner OKAL Partner PARKHOTELPartner PARKHOTEL
Partner PandoraPartner Plzensky kraj

Oficiální partneři

Partner Michalec Partner ŠkolaproženyPartner CrosscafePartner TN Company PlzeňPartner PilscoKooperativaPlzenska teplarenska

Mediální partneři

Partner TV fashion

© ČESKO - SLOVENSKÁ MISS
Vytvořeno ve studiu Eagle Vision