Aktuality > Blíží se nová ČEKO - SLOVENSKÁ MISS 2015

Aktualita: Blíží se nová ČESKO - SLOVENSKÁ MISS 2015

1.2.2015

Nová příležitost pro všechny dívky, slečny i mladé paní ve věku 19 – 26 let. Dívka Šumavy definitivně obléká nový kabát a otevírá hranice regionu Jižních a Západních Čech. Nově se do našeho projektu budou moci zapojit všechny Češky, ale i Slovenky. Základní filosofie tzn. propagace zdravé krásy, hledání talentovaných, cílevědomých mladých dívek, osobností, bez omezování jich samotných v měření centimetrů, nově i místa bydliště a rovněž stavu. Příležitost tedy budou mít i mladé maminky do 26 let.

Dívky si rozšíří svůj rozhled v oblastech společenského protokolu, zdravého životního stylu, získají zdravou sebedůvěru, sebevědomé vystupování, a to vše v podání špičkové koučky, Lenky Černé – Škola pro ženy.

Soutěž proběhne ve 3 kolech:

1. Videocasting
2. Casting
3. Finálový galavečer

Vybrané finalistky stanou před objektivem skvělého fotografa Ivana Mladenova, obléknou na míru šité róby od mladé, talentované módní návrhářky Zuzany Lešák – Černé, či modely Differentfashion.cz. Na jejich vizáži bude pracovat špičkový tým studia Design Block pod vedením Dity Noskové-Bezděkové.

Slavnostní finálový galavečer se pod taktovkou Česko – Slovenské moderátorské dvojice uskuteční, kde jinde, než v Evropském hlavním městě kultury, v luxusním Parkhotelu Plzeň, 3. října 2015. Vítězka si kromě spousty krásných cen odnese originální, ručně vyráběnou korunku z dílny Atelier Šperk Hany a Miloše Vetenglových.

korunka

Finalistky čeká spousta krásných zážitků, nových zkušeností, zajímavých kontaktů, přátelská atmosféra a realizační tým. Celou jízdu s CS MISS zahájíme začátkem března!

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu!

 

Hlavní partneři

Partner INTERIERY KOUPELEN Partner OKAL Partner PARKHOTELPartner PARKHOTEL
Partner PandoraPartner Plzensky kraj

Oficiální partneři

Partner Michalec Partner ŠkolaproženyPartner CrosscafePartner TN Company PlzeňPartner PilscoKooperativaPlzenska teplarenska

Mediální partneři

Partner TV fashion

© ČESKO - SLOVENSKÁ MISS
Vytvořeno ve studiu Eagle Vision